F
Feride Taşdemir 3 ay önce
3
Cevap

Atletler için en iyi yürüyüş ayakkabıları hangisi?

Benim bir yarışmacı olduğum ve son zamanlarda ayak ağrısı çektiğim için bir atlet olarak, en iyi yürüyüş ayakkabıları hangisinin ayaklarıma daha iyi uyduğunu merak ediyorum. Kimin bu konuda tavsiyeleri var?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

C
Cem Yılmaz

Aslına bakarsan, yarışmacı olarak ben de yürüyüş ayakkabısı seçerken çok ciddi araştırmalar yapıyorum. Benim tavsiyem, Ayakkabı Markası'nın yarışçılar için özel olarak tasarladığı modellerden birini alman olur. Birkaç model ismi vermem gerekirse, Air Zoom Pegasus ya da Zoom Fly modellerini inceleyebilirsin.

A
Aslı Çakır

Benim geçmişte yaşadığım benzer bir ayak ağrısı problemi vardı ve bana en iyi gelen ayakkabı Nike Air Max modellerinden biriydi. Bu tarz bir ürün arıyorsan mutlaka denemeni tavsiye ederim. Ayrıca, yarışmalarda çok rahat olduğunu da söylemem lazım.

M
Mehmet Aslan

Uzun zamandır profesyonel olarak yarışlara katılıyorum ve bence yürüyüş ayakkabısı seçimi oldukça önemli bir konu. Benim gözlemlediğim kadarıyla Adidas'tan çıkan Ultraboost modelleri oldukça kullanışlı ve konforlu. Ayrıca, yarışma performansına da olumlu etkisi var.