E
Ebru Nur 3 ay önce
3
Cevap

Cilt Bakımı Hakkında Bilmen Gerekenler

Yıllar geçiyor ve cildimin yaşlanmaya başladığını fark ediyorum. Sadece krem kullanmak yeterli mi yoksa buna başka bir şeyler de eklemem gerekiyor mu? Sana vereceğin tavsiyelere güveniyorum. Sen nelere dikkat ediyorsun ve yaşlanmanın etkilerini nasıl yok ediyorsun?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

A
Aylin Gökçe

Herkese uygun bir cilt bakım rutini oluşturmak çok önemli. Yaşlanmanın etkilerini hafifletmek için kullandığım birkaç ürün var. Bunların başında cildi nemlendiren ve koruyan bir krem gelir. Ayrıca antioksidan açısından zengin besinler de cildin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

E
Esra Yılmaz

Benim için en önemli şey cildimin temizliği. Gün sonunda mutlaka makyajımı temizliyor ve cildime uygun bir yüz yıkama jeli kullanıyorum. Aynı zamanda haftada bir veya iki kez cilt maskeleri de kullanıyorum. Böylece cildim ferah ve canlı görünüyor.

I
Işıl Özdemir

Ben anti-aging ürünler kullanmayı tercih ediyorum. Yaşlanmanın etkilerini en aza indirmek ve oluşan kırışıklıkları gidermek için serumlar ve göz kremi gibi ürünler kullanıyorum. Cildimin daha sıkı ve parlak görünmesine yardımcı oluyorlar.