S
Samet Çelik 3 ay önce
3
Cevap

Elektronik kategorisinde Amazon'dan çamaşır makinesi satın aldım ancak neden hala kargolanmamış?

Merhaba, ben Samet. Amazon'dan kara cumaya özel bir indirim ile çamaşır makinesi satın aldım ancak ürün hala kargolanmamış. Normalde siparişler en geç 2 gün içinde kargoya veriliyordu, acaba neden bu sefer daha uzun sürüyor?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

Y
Yasemin Yılmaz

Merhaba Samet bey, sanırım yoğun alışveriş dönemi olduğu için biraz kargo süresi uzamış olabilir. Ben de geçen hafta bir telefon aldım ve bana da biraz daha erken gönderildiği söylenmesine rağmen 3 gün sonra kargoya verildi. Biraz daha sabırlı olun, maalesef bu dönemlerde böyle durumlarla karşılaşabiliyoruz.

C
Caner Aydın

Merhaba Samet, çamaşır makineleri genellikle büyük ve ağır ürünler olduğu için özel kargo şirketleri ile gönderiliyor. Belki de gönderim sürecinde bir aksilik yaşanmış olabilir. Destek ekibinden bilgi almanızda fayda var. Ben de geçen ay böyle bir durumla karşılaşmıştım ancak müşteri hizmetleri çok ilgilendi ve hemen çözüm buldu.

A
Ayşe Kaya

Merhaba Samet, kargoya verilme süresi satıcıya göre değişebiliyor. Bazı satıcılarda ürünler depodan kargoya hemen veriliyor ancak diğerleri için biraz daha zaman alabiliyor. Muhtemelen siparişiniz satın aldığınız satıcıdan gönderildiği için kargoya verilme süresi biraz uzamış olabilir. Birkaç gün daha beklemenizde fayda var.