Y
Yaren Öztürk 3 ay önce
3
Cevap

Evde Bulunan Malzemelerle Ev Temizliği İpuçları

Merhaba, evinizi temizlerken kimyasal ürünler kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız, bunların eviniz ve sağlığınız için ne kadar zararlı olduğunun farkında mısınız? Evde bulunan malzemelerle ev temizliği yapmak mümkün mü? Nasıl yapılır? Birinin evini kimyasal içermeyen şekilde temizlemesini sağlamak için neler önerirsiniz?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

A
Ayşe Duru

Merhaba Yaren, evinizi temizlerken kimyasal ürünler kullanmak yerine doğal ürünler kullanmanızı öneririm. Bunlar eviniz ve sağlığınız için daha sağlıklıdır. Örneğin, limon veya sirke ile temizleyebilirsiniz. Ayrıca, doğal ürünlerle yapılan temizlik de çok etkilidir.

A
Aylin Yılmaz

Yaren Hanım, ev temizliği yaparken doğal ürünler kullanmanızı öneririm. Bunun için evde bulunan malzemeleri kullanabilirsiniz. Örneğin, limon suyu, kabartma tozu veya sirke gibi ürünlerle temizlik yapabilirsiniz. Kimyasal içeren ürünlerle temizlik yaparken maskenizi unutmayın ve pencereleri açın, böylece kimyasal kokuyu azaltabilirsiniz.

D
Deniz Akçay

Merhaba Yaren, evde bulunan malzemelerle ev temizliği yapmak mümkündür. Önemli olan doğru ürünleri ve doğru yolunu bilmektir. Örneğin, karbonat ve sirke ile yapılan temizlik oldukça etkilidir. Ayrıca, çamaşır suyu yerine limon suyu kullanarak temizlik yapmayı deneyin, daha sağlıklı ve etkilidir.