M
Mehmet Uzun 2 ay önce
3
Cevap

Hobiler kategorisinde en çok neler yapılır?

Merhaba, hobiler kategorisinde en çok hangi hobilerle ilgilenilir? Hangi hobiler bize mutluluk verir? Hangi hobiler bizim için en iyi zaman geçirme yöntemidir?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

D
Deniz Gündüz

Evet Mehmet Bey, hobiler kategorisinde bulabileceğimiz oldukça fazla aktivite var. İstediğimiz hobiyi seçmek oldukça önemlidir. Başarmak için isteğiniz olmalı. Örneğin, eğer doğal bir yeteneğiniz yoksa giyilebilir teknoloji tasarımı yapmayı denemeyin. Hobiniz hakkında araştırma yapın ve görün. Kendinizi keşfedin ve onun için çalışın.

A
Aslı Güleryüz

Hobiler farklı amaçlar için kullanılabilir. Mesela, evde sıkılmamak için, daha fazla para kazanmak için, bir şey öğrenmek için, bedenimizi daha iyi kullanmak için, diğerleriyle daha iyi takılmak için vardır. Hangi hobiler bizim fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığımız için en iyisidir?

O
Onur Demir

Merhaba Mehmet Bey, hobiler bizim önceliklerimize de bağlıdır. Öncelik verdiğimiz şeyler için hobiler oluşturmalıyız. Herkesin hayatta bir hedefi olmalı. Hobilerimiz hedeflerimizi tamamlamamıza yardımcı olabilir. Örneğin, daha sosyal olmak için dans etmeyi deneyin veya Birleşmiş Milletler gönüllüsü olun. Aynı zamanda iş okulu mezunosu olup, bilgisayar ile ilgili dersler almak istiyorsanız, guitar çalmayı bırakıp bilgisayar kodlamayı öğrenirseniz çok gelir elde edebilirsiniz.