A
Ayşe Yozgat 2 ay önce
3
Cevap

HTML etiketleri ile başlık oluşturmak mümkün mü?

HTML etiketleri kullanarak internet sayfalarında istediğimiz sonucu elde edebilir miyiz? Etiketlerin kullanımı hakkında yardım alıp bunları kullanmak için kod bilgisine gerdekli olmak mı gerekir?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

S
Soner Kaya

Merhaba Ayşe Hanım, HTML etiketleri ile başlık oluşturmak diğer etiketleri kullanmaktan farksızdır. İhtiyacınız olan tek şey basit bir kodlama bilgisi ve uygun etiketlerin kullanılmasıdır. Yapmanız gereken sadece

...

gibi bir etikeletten üstü veri olarak başlık yazmanızdır. Unutmayın

etiketinin en büyük başlığı,

en küçük başlığıdır. :)

N
Nur Ceylan

Merhaba Ayşe Hanım, sürekli olarak HTML etiketleri ile ilgilenmenize gerek yok. Bazı platformlar hazır bir şekilde başlıklar için etiketler arretilmiştir. Kullanmanız gereken en güzel kaynak ise 'w3schools' web sitesidir. Oraya girip sizin istediğiniz bilgileri göz önünde bulundurarak başlığın altında 'heading' kelimesini tıklayın, ardından istediğiniz boyut kaça uygunsa o etiketi kopyalayın ve kullanın :)

L
Lütfiye Tok

HTML etiketleri hakkında kaynak bulmak daha çok üretilmiş olan bilgilerin nesillerine daha çok bilgi yazması ile ilgiludur. İlk önce istediğiniz bilgileri konuştukdan sonra yapmanız hedefinden sonra iyi bir dil bir doküman varsa onun size yardımıyla ilgili konuya bakmalısınız. Ayrıca etiketlerin nasıl çalıştığını tamamen öğrenip css etiketleri ile desteklenip tasarlamalısınız. :)