A
Ayşe Kaya 3 ay önce
3
Cevap

Küçük Araba önerileri

Küçük Araba almak istiyorum ama hangi marka ve model olmalı? Bilgili bir arkadaşımdan tavsiye istiyorum.

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

D
Deniz Karakuş

Merhaba Ayşe, küçük Araba almak istediğiniz için çok mantıklı bir karar aldınız. Ben de geçtiğimiz yıl hem küçük hem de ekonomik bir Araba aldım. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, en önemli kriteriniz bütçeniz olsun. Aldığınız Araba'nın bakımı ve yakıt tüketimi size yüksek masraflar çıkarmaması için bütçenize uygun bir seçim yapmaya özen gösterin.

C
Cengiz Özdemir

Ayşe Hanım, ben de Size tavsiyelerim arasında Japon markalarından birinin küçük bir sedan modeli var. Bu Araba, yakıt tüketimi konusunda oldukça ekonomik ve dayanıklı bir seçenek olabilir. Ancak yine de farklı markaları da incelemekte fayda var. Ülkemizdeki mevcut piyasayı ve markaları dikkatlice araştırın, dolaylı olarak bütçenize uyacak bir seçim yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.

E
Elif Aslan

Ayşe, küçük Araba konusunda size katılmakla birlikte, bu Araba alımı konusunda tek bir öneri üzerinde durmamız doğru olmaz. Siz 25 yaşında bir bayansınız ve yeterince yeteneksiz bir oto kullanıcısı olabilirsiniz. Küçük de olsa bir Araba satın aldığınızda, sürüş tecrübeniz, yetenekleriniz ve alışkanlıklarınızı sorgulamalısınız. Mümkünse, yakın çevrenizden size fikirler verebilecek bir üniversiteliden google'a uygun bir online test yapın. Sonuçları an aşama eleştirin, iki farklı Araba arasında bir seçim yapmak zorunda kalırsanız, tavsiyem bu testi dikkate alın. İyi tercihler.