E
Elif Çağlar 3 ay önce
3
Cevap

Küçükken yaşadığım ve hâlâ etkisinde olduğum macera dolu bir serüvenim var, ona nasıl başlayabilirim?

Hem heyecanlı hem de bir o kadar da korkutucu olan bu serüveni yeniden yaşamak istiyorum fakat nereden ve nasıl başlayabilirim? Bu macera başa çıkması zor olsa da tadı damağımda kaldı ve tekrar denemek istiyorum.

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

A
Ahmet Yalçın

Öncelikle bu macerayı yeniden yaşamaya karar verdiğiniz için sizi tebrik ederim. Unutmayın ki cesaretinizin sonuçlarını düşünün ve adım atmadan önce iyi düşünün. Yeniden başlamak için ilk adım olarak kendinize bir rota belirleyin ve bu rotaya uygun ekipmanlarınızı temin edin. Hem kendinizi korumanız hem de maceranızı daha keyifli hale getirmek için gereken tüm araç ve gereçleri alın.

A
Ayşe Çelik

Serüven duygusunu yeniden yaşamak harika bir şey! Sizi anlıyorum, bende aynı hisleri birçoğumuz gibi paylaşıyorum. Korkmaya değil, pişman olabileceğiniz şeylerden kaçının. Korkularınızı yenip, hayatın tadını çıkarın. Evinizden çıkmadan önce iyi bir plan yapın ve vücudunuzu tepeden tırnağa zinde tutabilecek yiyecek ve içecekleri yanınızda bulundurun. Ve en önemlisi, eğer yalnız yapmaya cesaretiniz yetmiyorsa bir arkadaşınızla beraber yapın.

S
Selim Coşkun

Daha önce böyle bir macera yaşamamış olabilirsiniz, sizi anlıyorum. Ama bu size etrafınızdaki dünya hakkında fikir vermeyi çok seven doğa ananın güzelliklerini görmeni sağlayacak. Unutmayın ki bu macerada temel önemel gereken doğa sporları havlusudur. Yıpranan, yorulan vücudunuzu doğanın koynuna bırakıp kendinizi doğanın sarmasına izin verin.