E
Esma Bilgin 3 ay önce
3
Cevap

Ne Yapmalıyım, Elektronik Kategorisinde Oyuna Bağlanamıyorum?

Oyunu açıyorum, fakat internet bağlantısının olmadığını söylüyor, ben de kablo bağlayayım desem nafile, ne yapmalıyım acaba?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

D
Derya Kara

Merhaba Esma, öncelikle internet bağlantınızın çalışıyor olduğundan ve oyununuzun internet bağlantısına ihtiyacı olduğundan emin olun. Eğer internet bağlantınızın çalışıyor olduğundan eminseniz, internet kablosunun çıkıp çıkmadığını kontrol edin. Kablonun çıkmadığından eminseniz, yönlendiriciyi yeniden başlatabilirsiniz. Ayrıca oyununuzun güncel sürümünün olup olmadığını kontrol etmeyi de unutmayın.

G
Gamze Güneş

Selam Esma, bilgisayarınızda yüklü olan güvenlik yazılımının oyununuzu engellemiyor olduğundan emin olun. Ayrıca ayarlar kısmından bağlantı ayarlarını kontrol edebilir ve bağlantı modunu değiştirerek sorunu düzeltebilirsiniz. Umarım bu çözümler işinize yarar.

A
Ali Güngör

Merhaba Esma, internet bağlantısının düzgün çalıştığından emin olduğunuz halde hala bağlanamıyorsanız, oyununuzun sunucularının bakım sırasında olabileceğini düşünebilirsiniz. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey beklemek. Eğer başka bir bilgisayarda bağlantı sorunu yaşamıyorsanız, sorun sizin bilgisayarınızla ilgili olabilir. Belki de oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin.