E
Elif Kaya 3 ay önce
3
Cevap

PS5 Hakkında Bilgi

Sony PlayStation 5'in özellikleri ve fiyatı hakkında neler biliyorsunuz? Markete girdiğinden beri hep PS5 almak istedim ancak fiyatı bana çok pahalı geliyor. Sizce değer mi?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

S
Sıla Demir

Merhaba Elif Hanım, PS5 hakkında size yardımcı olmaktan çok memnunum. Aslında PS5 piyasada en son çıkan konsol ve son derece gelişmiş özelliklere sahip. Ancak gerçekten de 6.399 TL gibi bir fiyata sahip. Eğer güncel oyunları oynamayı çok seviyor ve sürekli yeni oyunlar alıyorsanız, bu fiyata değeceğini düşünebilirsiniz. Ancak eğer oyun oynamayı sadece bir hobi olarak görüyorsanız, belki daha uygun fiyatlı başka bir konsol seçeneği de düşünebilirsiniz.

F
Fatih Şahin

Elif Hanım, PS5'in özelliklerine biraz daha yakından bakalım. Bu konsol, 4K çözünürlük ve 60fps hızında oyun oynama imkanı sağlıyor. Ayrıca yeni SSD teknolojisi ile oyun yüklenme sürelerinde de çok büyük bir hız farkı var. Eğer bu özellikler size cazip geliyorsa, PS5 almanızı tavsiye ederim. Ancak bir kez daha söylüyorum, sadece hobi olarak oynamayı düşünüyorsanız, belki daha uygun fiyatlı bir seçenek de olabilir.

M
Mehmet Özdemir

Merhaba Elif Hanım, ben de PS5 kullanıcısıyım ve gerçekten de muhteşem bir deneyim sağlıyor. Ancak piyasaya yeni çıktığı için fiyatı biraz yüksek olabilir. Bitmek bilmeyen bir sabrınız varsa, biraz daha bekleyip fiyatların düşmesini bekleyebilirsiniz ya da ikinci el satış sitelerinde de daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Ben PS5'ten çok memnunum ve yatırıma değer olduğunu düşünüyorum.