S
Selin Koç 2 ay önce
3
Cevap

Taksici olmak istiyorum ama kardeşimin bu işte çok şey kaybettiğini duydum, ne yapmalıyım?

Kardeşim taksi şoförlüğü yaparken arabasına biri bindiğinde yön vermesi gerek olduğunu söyledi ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bu işte nasıl başarılı olunur?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

C
Cemal Altınkaya

Öncelikle geçmişte yaşadığı kötü deneyimleri bir kenara bırakmalısın. Kendine güven ve işin inceliklerini öğren. Taksici olmak istediğin için çok heyecanlanıyorum, başarılı olacağına inanıyorum. Deneyim kazandıkça ve güvende hissettiğinde yönlendirme konusunda da başarılı olacaksın.

Z
Zeynep Demirci

Kardeşinin yaşadığı kötü olaylar olsa da senin de aynı şeyleri yaşayacağını düşünmek doğru değil. Sen bilgi ve tecrübelerini de kullanarak daha iyi bir başlangıç yapabilirsin. Taksici olmak isteyenlere yapılan eğitimlere katılabilir, böylece daha bilinçli ve güvende olabilirsin.

S
Soner Ünsal

Yön verme konusunda sıkıntı yaşama ihtimali her zaman vardır. Fakat senin de öğrenebileceğin gibi çok sayıda yönlendirme yöntemi vardır. İnsanlar genelde kendi bildikleri yönlendirmeyi uygulamayı tercih ederler. Bu yöntemlerin hepsini öğrenmek yerine kendine en uygun olanı seçebilir ve ona çalışabilirsin.