A
Ayşe Karahisar 3 ay önce
3
Cevap

Telefonun Kimliği Nasıl Değiştirilir?

Merhaba, ben Ayşe. Telefonumda bazı uygulamaların oturum açmayı engellemesi nedeniyle cihazımın kimliğini değiştirmeye karar verdim. Bunu nasıl yapabilirim? Lütfen adım adım açıklayabilir misiniz?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

T
Tolga Kırıkbayır

Merhaba Ayşe, telefonunuzun kimliğini değiştirmek oldukça kolay. Öncelikle cihazınızın ayarlar bölümüne giriş yapın ve oradan genel ayarlara geçiş yapın. Ardından Ayarlar bölümünden Telefon Kimliği kısmını bulun ve Değiştir butonuna dokunun. Karşınıza çıkan ekranda yeni bir kimlik oluşturarak kaydedin. Artık telefon kimliğiniz değişmiştir ve oturum açma sorununu gidermiş olmalısınız.

E
Esra Çetin

Merhaba Ayşe, telefonunuzun marka ve modeline göre işlem biraz farklılık gösterebilir ama genellikle Ayarlar bölümüne girip Kimlik kısmına girmeniz gerekecektir. Oradan var olan kimliğinizi değiştirmek veya yeni bir kimlik oluşturmak mümkün olacaktır. Umarım sorununuz çözülmüştür.

E
Emre Kahraman

Merhaba Ayşe, telefonunuzda yaşadığınız sorunun nedeni tam olarak belirlenmeden kimlik değişikliği yapmanın pek doğru olmadığını düşünüyorum. Bu işlem sonucunda başka sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle yaşadığınız sorunun sebebini bulmaya ve ona göre hareket etmeye çalışın. Eğer çözüm bulamazsanız daha sonra kimlik değiştirin.