B
Betül İşcan 3 ay önce
3
Cevap

Türkiye'nin en popüler arabaları hangileridir?

Türkiye'de en çok tercih edilen arabalar hangi markalara ait ve fiyatları ne kadar? Üst düzey bir arabanın bütün bütçeyi kapsamasını istemeyen biri olarak sizce hangi modeli tercih etmeliyim? Dezavantajları ve avantajları nelerdir?

Cevapla
E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevaplar (3)

H
Hasan Aydın

Eğer bütçeniz sınırlıysa, uygun fiyatlı Honda Civic'i tercih edebilirsiniz. Hem yakıt tüketimi hem de sürüş konforu açısından oldukça iyi bir seçim olacaktır. Ancak daha üst düzey bir model isterseniz Audi A3 veya BMW 3 Series gibi seçenekler de düşünebilirsiniz. Ancak fiyatları bir hayli yüksek olacağı için bütçenizi iyi değerlendirmeniz gerekebilir.

M
Melis Kaçmaz

Orta segment bir araç arıyorsanız yeni nesil Hyundai i20 sürüş keyfi ve yakıt ekonomisi açısından oldukça memnun edici bir seçenek olabilir. Ayrıca güvenlik açısından da üzerine söz yok. Ancak biraz daha lüks bir araba isterseniz Mercedes A-Class veya Audi A4 gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Fiyatları araçtan araca değişse de ortalama bütçenizi zorlamayacaktır.

U
Ulaş Alkan

Benim size önerim, fiyat-performans açısından oldukça başarılı olan Renault Megane'dir. Hem yakıt tüketimi hem de sürüş keyfi açısından oldukça tatmin edici bir araç. Fiyatlarının da ortalamaya yakın olması da bir avantaj. Ancak yine de biraz daha lüks bir araba isterseniz de Volkswagen Passat veya Mercedes C-Class gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.